-
Klassikaal
-
Michaël Van Impe
-
Categorie : Bank- en beleggingsdiensten
-
Cepom/Sofuba i.s.m. Edfinmeer informatie over externe opleidingsverstrekkers
-
Bank Algemeen : 3 urenAndere vergelijkbare opleidingen
-
Verzekering Algemeen : 3 urenAndere vergelijkbare opleidingen
30% korting mogelijk met kmo-portefeuille
Lid van BZB-Fedafin:
€ 151,25
Nog geen lid? Sluit je nu aan en geniet van het voordeeltarief.
Medewerker PC 341:
Gratis
Medewerker PC 307:
Gratis
Doelgroep
Zelfstandige makelaars, kantoorhouders en medewerkers actief in:
- verzekeringen
- kredieten
- bank- en beleggingsdiensten
Voorkennis
- Geen technische kennis vereist
- Basisgebruik van computer en e-mail volstaat
Doelstellingen
Na deze workshop kunnen deelnemers:
- ChatGPT en andere AI-tools veilig gebruiken in een gereguleerde omgeving
- Administratieve taken sneller uitvoeren met AI
- Klantcommunicatie automatiseren en verbeteren
- Documenten analyseren en samenvatten
- Een eigen eenvoudige GPT of Agent opzetten
- De risico’s rond privacy en data correct inschatten
- Minstens 3 concrete toepassingen onmiddellijk implementeren op kantoor
Inhoud
Module 1 — Introductie: Wat is AI, LLM en Agentic AI?
Wat is:
- AI
- LLM
- GPT
- Agent
- automatisering vs assistentie
Belangrijke boodschap
AI is geen vervanging van de makelaar. Het is een productiviteitsinstrument.
Concrete voorbeelden
- AI die een e-mail schrijft
- AI die een polis analyseert
- AI die een dossier samenvat
Module 2 — Welke LLM gebruiken?
Tools die besproken worden
- ChatGPT
- Claude
- Microsoft Copilot
- Gemini
- Grok
Vergelijking en focus op gebruiksgemak, privacy, prijs, kwaliteit en integraties.
Module 3 — Welke abonnementsvorm kiezen?
Module 4 — Hoe bescherm ik mijn gegevens?
Wat mag je delen en wat mag je niet delen. Concrete regels rond anonimiseren, initialen. Praktijkvoorbeelden worden aangehaald.
Module 5 — Het belang van een goede prompt
- Het verschul tussen middelmatige output en professionele output.
- Structuur van een goede prompt
- Rol
- Context
- Doel
- Output
- Hands-on oefeningen
Module 6 — Wat is een Project en wat is een GPT?
Een omgeving met:
- documenten
- instructies
- context
Een gespecialiseerde AI-assistent voor een specifieke taak (schade assistent, polis analyser, klantencommunicatie assistent)
Module 7 — Hoe maak ik mijn eigen Agent in ChatGPT?
Automatisatie introduceren zonder technische complexiteit.
Voorbeeld
Agent voor Schadedossier opvolging
Module 8 — ChatGPT als praktische hulp op kantoor
Kmo-portefeuille
Deze opleiding kan betaald worden met de kmo-portefeuille. Hierdoor bespaar je 30% korting op de kostprijs. Klik hier voor meer info over het betalen met de kmo-portefeuille. Opgelet: bij het indienen van je aanvraag, moet je Edfin aanduiden (erkenningsnummer DV.O222353).
Thema: Digitalisering
- Projectbedrag 23/05:
- Leden BZB-Fedafin: €125
- Niet-leden BZB-Fedafin: €200
Praktische informatie
- Edfin opleiding in samenwerking met Cepom en Sofuba
- Gratis parking
- Ingeschreven via PC 307? Werknemers moeten hun registratie ook op het CEPOM-platform finaliseren om hun FSMA-certificaat te ontvangen. Je ontvangt na inschrijving een mail vanuit CEPOM.
- Beperkte plaatsen beschikbaar!
Deelname is voor bepaalde deelnemers kosteloos, maar brengt kosten met zich mee voor de organisator. Aanwezigheid is daarom vereist.
-
Michaël Van Impe
Michael Van Impe faciliteert al meer dan twintig jaar programma’s rond leiderschap, samenwerking en organisatieontwikkeling voor bedrijven in diverse sectoren. Als Managing Director van eM-Power Leadership Services heeft hij uitgebreide ervaring in het begeleiden van teams, managers en executives bij verandering en groei.
De laatste jaren richt hij zich sterk op de praktische integratie van artificiële intelligentie in het dagelijkse werk. In de training “AI op Kantoor” toont hij hoe medewerkers AI veilig en doelgericht kunnen gebruiken om tijd te besparen, beter te communiceren en betere beslissingen te nemen. Hij werkt steeds vanuit realistische cases en directe toepassing, zodat deelnemers na de sessie onmiddellijk resultaat zien. Zijn aanpak combineert structuur, interactie en duidelijke voorbeelden uit de praktijk.
Michael Van Impe behaalde een Master of Science in Handels & Financiële Wetenschappen aan KU Leuven, Campus Antwerpen, en een Executive Master in Organizational Psychology, met specialisatie in Change Leadership, aan Teachers College, Columbia University in New York. Sinds 2011 is hij Fellow van het UK Institute of Directors en lid van GUBERNA. Hij volgde aanvullende opleidingen in artificiële intelligentie, waaronder een AI-programma van The Economist en een opleiding rond AI en bestuur bij GUBERNA.
SyntraPXL, Campus Hasselt
Trichterheideweg 7
3500 Hasselt
(Limburg)
Veelgestelde vragen
Als er opleidingsuren gekoppeld zijn aan een opleiding, dan staan deze steeds vermeld in de opleidingskalender en bovenaan rechts op de detailpagina van een opleiding. Staan er geen opleidingsuren? Dan zijn er geen uren gekoppeld aan de opleiding.
Het platform weet automatisch of jouw kantoor ressorteert in het PC 341. Vraag aan je opleidingsverantwoordelijke of je als medewerker staat aangeduid op de pagina Mijn kantoor. Als beide voorwaarden voldaan zijn, zou je tegen het voordeeltarief moeten kunnen inschrijven voor opleidingen die in aanmerking komen voor medewerkers PC341. Zie je nog steeds de standaardprijs staan? Neem dan contact met ons op via info@edfin.be .
Zorg eerst en vooral dat je kantoor geregistreerd is en duid aan dat je lid bent van BZB-Fedafin. Was je kantoor al geregistreerd? Ga na of je lidmaatschap bij BZB-Fedafin correct aangeduid is in de kantoorinstellingen. Opgelet, deze pagina is enkel zichtbaar voor opleidingsverantwoordelijken. Zie je nog steeds de prijs zonder korting staan? Neem dan contact met ons op.